INLEARC projekti eesmärgiks on töötada välja metoodika ja tehisintellektipõhised uudsed õppematerjalid robootika ja mehhatroonika vallas kutseõppeasutuste e-õppe platvormidel kasutamiseks. Suurt tähelepanu pööratakse visualiseerimisele, virtualiseerimisele ja selle kaudu reaalsete robootika töökohtade (3D ja 360-kraadi põhimõttel) õpetamisele.
Projekti eesmärgiks on tuginedes tööstuse vajadustele mitmekesistada ja uuendada nii õppeprotsessi (virtuaalse töökoha toomine õppeklassi) kui õppematerjale, sealhulgas kasutades probleemõppe ja mängupõhimõtteid.
Projekti eesmärgiks on luua integreeritud sektoriülene innovatsiooni toetav digitaalne raamistik mehhatroonika ja masinaehituse VKEdele, et toetada ettevõtteid digitaalse ümberkujundamise protsessis.
L4MS on kiirendaja tootvatele väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes on huvitatud ettevõttesisese logistika automatiseerimisest.
Manufuture 2017 konverents toimus 24.-25. oktoobril 2017.a Tallinnas. Rahvusvahelisel konverentsil osales üle 600 tööstuse, akadeemiliste ringkondade ja poliitika juhtivate esindajate kogu Euroopast. Konverentsi eesmärgiks oli kujundada Euroopa tööstuse tulevikku ja tehnoloogia arengut 2030. aastaks.
Projekti peamiseks eesmärgiks oli aidata kaasa projektis osalevate riikide tööjõu konkurentsieeliste loomisele maailma tööjõuturul ning täita tööstuse ootusi seoses tööjõu kompetentsiga. Selleks arendati robootika valdkonnas välja õppeprogrammid vastavalt Tööstus 4.0 paradigmale.
Projekti eesmärgiks oli suurendada Eesti tööstuse konkurentsivõimet pakkudes Eesti ettevõtetele abi uurimis-arendustöös ning tihendades koostööd ettevõtete, ülikoolide, tehnoloogiaarenduskeskuse vahel peamiselt masinatööstuse ja mehhatroonika valdkonnas.
Väljatöötatavad lahendused on rakendatavad ka teistes töötleva tööstuse valdkondades.
Projekti eesmärgiks oli kasvatada Eesti ja Soome masinatööstuse ja mehhatroonika valdkondade konkurentsivõimet edukaks ekspordiks uutele turgudele väljaspool ELi ning seeläbi aidata kaasa riikide ekspordivõimekuse kasvule tervikuna.
Moodsa õppe ning koostöö-ja kompetentsivõrgustiku põhimõtete arendus mehhatroonika valdkonnas mehhatroonika kutseõppe edendamiseks ja tööstuse kindlustamiseks kompetentsete spetsialistidega.
Projekti üldiseks eesmärgiks oli parandada Eesti tootmissektori konkurentsivõimet ja arendada kultuurilisi, eetilisi ja sotsiaalseid väärtusi, mis põhinevad e-tootmise ja PLM tehnoloogiatel, tootmise automatiseerimisel ja hajussüsteemide kasutamisel tootmise jälgimisel.
Projekti kaasrahastas tehnoloogia arenduskeskuste (TAK) meetmest Euroopa Regionaalarengu Fond, toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.